Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Web tasarım nedir?
Web tasarım, internet ortamında sizin veya işletmenizin tanıtılması amacıyla hazırlanan web sitenizin tasarım sürecidir.
Web sitesi için her ay para vermem gerekiyor mu?
Hayır, web sitesi ücretini sadece bir kez ödersiniz, ödeme yapıldıktan sonra web sitenizin sahibi siz olursunuz.
Web sitem mobil uyumlu olacak mı?
Evet, SEO'da da son derece önemli olan mobil uyumluluğu bizde son derece dikkate alıyoruz. Sunduğumuz bütün tasarımlar mobil uyumludur.
Hosting nedir?
Web sitenizin barındırıldığı yerin adıdır. İhtiyacınıza göre seçenekleri vardır ve buna göre aylık ödemesi olur ancak sizlerin ilk etapta bunu dert etmesine gerek yok, çünkü ilk yılı biz size hediye ediyoruz.
Web sitemi kendim yönetebilir miyim?
Wordpress!in kolay arayüzü sayesinde kendi sitenizin patronu olacakınız. Ancak dilerseniz sağladığımız bakım hizmetimiz de var.
Satış sonrası destek sağlıyor musunuz?
Evet, destek ekibimizden ücretsiz yardım alabilirsiniz.
Hazır web tasarım nedir ?
Günümüzde websitelerin %90'ı wordpress temellidir. Özel websitesi yaptırmak hem zaman hem para kaybıdır. Önceleri binlerce lira harcayarak sahip olacağınız websitesine çok daha ucuza ve çok daha kısa zamanda sahip olmanız artık mümkün. Ancak dilediğiniz takdirde bizde sizin için bir websitesi hazırlayabiliriz seçim sizin.
Neden Rize web tasarımını tercih etmeliyim?
Rize web tasarımı sizlerin çıkarları doğrultusunda hareket ederek, size veya işletmenize fayda sağlayacak websitesini titizlikle hazırlar. Ayrıca satış sonrası desteğe çok önem verir.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın