Sosyal Medya Yönetimi
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi

Dünyada internet kullanımı ve sosyal medya hesapları gün geçtikçe katlanarak artıyor. We Are Social ve Hootsuite tarafından yayınlanan “Digital in 2017 Global Overview” Türkiye raporuna göre; ülke nüfusumuzun %60’ı yani 48 milyon vatandaşımız sosyal medya kullanıcısı. Durum şunu gösteriyor ki sosyal medya şirketler için eğlence kanalı olmaktan çıktı; artık güçlü bir pazarlama kolu.

Markanın müşteriyle olan bağını güçlendirmek için iletişim planlamasını doğru stratejilerle birleştirmesi ve “sosyal medya yönetimi” yapması şart. Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya kanalları; Facebook, Twitter, Linkedin, YouTube, Instagram’dır.

Ajans360 olarak bu kanallarda marka kişiliğine uygun stratejiler oluşturur; post, bülten, video içeriklerini üretir; kampanya ve yarışmalar düzenler; ürün tanıtımı yapar; hedef kitleye uygun sosyal medya reklamları planlar ve bu reklamların aktifliğini analiz ederiz. Müşterilerimizin sosyal medya hesap etkinliklerini aylık olarak raporlarız. Her ay raporlamaya göre stratejileri yeniler, etkin sosyal medya hesapları için uygun kampanya içeriklerini ve reklam bütçesini oluştururuz.

Rakiplerinizden bir adım önde olabilmek; offline pazarlama mecralarının yüklü bütçelerinden kurtulmak, doğru hedef kitle planlamasıyla kendi müşterilerinize doğrudan ulaşabilmek, ölçülebilir reklam stratejileri için Ajans360 sosyal medya uzmanları sizi bekliyor.

Hizmetlerimiz
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Web Tasarım
Web Yazılım
Sosyal Medya Yönetimi
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın