HAKKIMIZDA

KURUMSAL

Hakkımızda

Rize Web Tasarımı, 2018 yılında yazılım ve tasarım anlamında faaliyetlerine başlamıştır. Kısa süre içerisinde yapmış olduğu projeler ile bölgede bir çok başarılı işe imza atmıştır.

Web Tasarımı, Kurumsal Tasarım, E-Ticaret Paketleri, Kurumsal Web Site Paketleri gibi bir çok alanda faaliyet gösteren Rize Web Tasarımı müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutarak yapmış olduğu tasarımları ile müşterilerini farklı hissettiriyor.

Rize Web Tasarımı, bünyesinde bulundurduğu özel ve güvenilir sunucuları ile müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır. Rize Web Tasarımı olarak güncel olmayı her zaman kendisine esas almış bir kuruluştur. Kullandığı yazılımlarda güncel sürümleri tercih ederek müşterilerinin güvenli bir ortamdan hizmet almalarını sağlamaktadır. Paylaşımlı hosting hizmetlerimizde kullandığımız cluster teknolojileri ile veri kaybı riski minimize edilmiştir. Bu sayede müşterilerimiz çok daha güvenli şekilde internet ortamına sitelerini sunmakta ve iş çevreleriyle dosyalarını paylaşabilmektedir.

ÇÖZÜM
ORTAKLARIMIZ