HİZMET

SÖZLEŞMESİ

HİZMET VE KULLANIM SÖZLEŞMESİ


RİZEWEBTASARİMİ.COM İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ (RİZEWEBTASARİMİ.COM İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ) şirketi olarak sizden aldığımız her bilgiyi, içeriği saklamayı taahhüt etmekle beraber, siz de RİZEWEBTASARİMİ.COM İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ şirketi kapsamında verilen hizmetleri alarak sizin hakkınızda alınan bilgileri bu sözleşmede yer aldığı şekilde kullanılmasını kabul etmiş sayılmaktasınız. RİZEWEBTASARİMİ.COM İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ şirketi olarak size kaliteli ve düzgün bir şekilde hizmet sunmak için bazı bilgiler talep etmekteyiz. Bu sözleşmede sizden hangi taleplerde bulunup, talepleri hangi işlemler için kullandığımız detaylı bir şekilde anlatılmıştır. RİZEWEBTASARİMİ.COM İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ web sitesini kullanarak bu bilgileri kullanma hakkını RİZEWEBTASARİMİ.COM İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ şirketine sunmuş oluyorsunuz.

Kredi Kartı Ödemeleri Hakkında

RİZEWEBTASARİMİ.COM İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ şirketi olarak gizliliğininize önem veriyoruz. Bu amaçla sitemiz üzerinden kredi kartı veya yurtiçi Debbit kartıile yaptığınız ödeme işlemlerini biz dâhil hiç kimsekart bilgilerinizi göremiyor. RİZEWEBTASARİMİ.COM İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ şirketi olarak geliştirdiğimiz sanal klavye sayesinde bilgisayarınızda bulunan klavyenin bilgileri kaydetme özelliğini kullanarak verileri kayıt eden zararlıyazılımlarakarşı bir önlemalmış oluyoruz. Sitemize girmişolduğunuz kart bilgilerini 256-bit SSL sertifikası sayesinde internet cafe gibi ortamlara bile kart bilgilerinizin şifreli bir şekilde gönderilmesini sağlıyoruz. Aldığımız bu önlemler sayesinde kart bilgilerinizin izlenmesini önlüyor ve bilgilerinizin tamamen güvendeolmasını sağlıyoruz. Sizden Talep Edilen Bilgiler RİZEWEBTASARİMİ.COM İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ şirketin, aldığınız hizmet veya yaptığınız ödemeler bağlamında sizden bazı bilgiler talep edebilme hakkına sahiptir. Bu bilgiler; İsim, soy isim, TC kimlik numarası, e mail adresi, faks numarası, adres olmakla beraber bazı durumlarda ek başka bilgilere de ihtiyaç duyulabilmektedir. Bu bilgiler talep edildiği zaman, talep edilen süre boyunca RİZEWEBTASARİMİ.COM İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ Bilgi Teknolojileri şirketine bilgileri ulaştırmakla yükümlü sayılırsınız. TC Kimlik Numarası Kullanımı TC kimlik numaranız, gerektiği zaman size ulaşmak ve aldığınız hizmet/ödemedurumlarında fatura kesilebilmesi açısından sistemde saklanmaktadır. Ayrıca sizden talep edilen TC kimlik numarası sadece adınızla faturalandırma ve gerektiğinde yasal işlemlerde kullanmak için tarafınızdan talep edilmektedir. Bu kullanım şekilleri dışında TC kimlik numaranız hiçbir amaçla kullanılmamakla beraber üçüncü şahıslarla paylaşılması gibi bir durum kesinlikle söz konusu olamaz. Sizden Talep Edilen Bilgilerin Kullanılması RİZEWEBTASARİMİ.COM İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ şirketi olarak sizden talep edilen bilgileri ilk olarak web sitemizi ziyaret etmenizde ki amaç için kullanmaktayız. Bu bilgiler, talepleriniz doğrultusunda ve oluşabilecek yasal işlemlerde kullanılması dışında herhangi bir işlemde kullanılmamaktadır. Bilgilerinize izinsiz ve yetkisi bulunmayan kişilerin erişmemesi adına her türlü güvenlik önlemi sitemiz tarafından alınmıştır. Buna rağmen oluşabilecek hack, izinsiz bilgilere erişim gibi durumlardan RİZEWEBTASARİMİ.COM İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ Bilgi Teknolojileri şirketinin hiçbir hukuki ve cezaisorumluluğu bulunmamaktadır.

Çerezler

Internet tarayıcıları, web sitelerininkullanıcıların hesabını tanıyabilmek açısından bilgileri saklama özelliğine sahiptir. Bu özelliğe de çerez ismi verilmiştir. RİZEWEBTASARİMİ.COM İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ Bilgi Teknolojileri şirketi olarak biz de bu özellikten yararlanmaktayız. Dilerseniz bu özelliği bilgisayarınızda devre dışı bırakabilirsiniz. Fakat kaliteli ve tam anlamıyla RİZEWEBTASARİMİ.COM İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ şirketi web sitesinden yararlanmak istiyorsanız bu özelliği aktif etmeniz gerekmektedir. Verilen Bilgilerin Açığa Çıkması RİZEWEBTASARİMİ.COM İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ şirketi sizden talep ettiği bilgileri sadece sizi gelişen durumlardan haberdar etmek ve sizinle iletişime geçme amacıyla kullanmaktadır. Bilgilerinizin üçüncü şahıslara verilmesi gibi bir durum söz konusu olmamakla beraber, paylaşım yapılması gereken durumlarda da tarafınıza haber verilmeden bu işlem gerçekleştirilmemektedir. Web sitemizden hizmet almadığınız takdirde bilgilerinizi silme hakkına sahipsiniz. RİZEWEBTASARİMİ.COM İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ şirketi web sitesine kaç kişinin girdiği, tamamlanan sipariş sayısı gibi bazı bilgileri paylaşma hakkına sahiptir. Fakat bu bilgiler paylaşılırken sizin gizliliğinizi bozacak, kimlik bilgilerinizi açığa çıkartan bilgiler değildir. Yasal Bilgilendirme RİZEWEBTASARİMİ.COM İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ şirketi yasal mertebeler ile iş birliği içerisinde faaliyetlerini yürütmektedir. Bu amaçla bilgilerinizi yasal mertebelere izniniz dışında paylaşma hakkına da sahiptir. Sözleşme İçerisinde Yapılacak Değişiklikler Hakkında RİZEWEBTASARİMİ.COM İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ şirketi sözleşme içerisinde haber vermeksizin maddeleri, içeriği değiştirme veya düzenleme hakkına sahiptir. Değiştirilen veya düzenlenen içerik burada görünecektir. RİZEWEBTASARİMİ.COM İNTERNET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ Bilgi Teknolojileri web sitesi üyelik durumunuzu istediğiniz zaman iptal etme hakkına sahipsiniz. İptal etmek istediğiniz vakit web sitemizden hizmet almamanız gerekmektedir.

ÇÖZÜM
ORTAKLARIMIZ