HAYALİNİZDEKİ FİKİR İÇİN
DOMAIN SORGULAYIN
Alan Adı Transfer Edin

Lütfen gösterilen kodu kutucuğa yazın:


OYUN SUNUCU PAKETLERİMİZ ÇOK YAKINDA SİZLERLE !

Aranıyor...

  Tebrikler! satın almaya uygun!

:domain kayıt için uygun değil! WHOIS


Tebrikler! satın almaya uygun!

Önerilen Alan Adları
Size özel alan adı önerileri hazırlanıyor
Öne Çıkan Yeni Satışta

Alan adı önerileri her zaman müsait olmayabilir. Uygunluk durumları sepete ekleme sırasında gerçek zamanlı olarak kontrol edilir.

ORTAK ÖZELLİKLER
Online Domain Kaydı

Online Alan Adı (Domain) Kaydı ile Tüm domain uzantılarımız anında aktif olmaktadır. Satın aldığınız her domain bir host tanımı yapmak şartıyla hemen yayına girecektir.

Özel Nameserver Adresi Oluşturma

Alan adınız için dilediğiniz name server adresini oluşturabilir, bu adresleri dilediğiniz IP adresine yönlendirebilirsiniz.

Ücretsiz Kimlik Gizleme

Domain sahiplik bilgilerinizi ücretsiz olarak gizleyin ve kişisel bilgilerinizi güvene alın.

Anında Aktivasyon

Integer quis mauris eu nunc tempor gravida. Praesent gravida justo nec volutpat fermentum. Nullam non enim velit. In at vulputate nibh. In nec facilisis dui. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing

RİZE WEB TASARIM GÜVENCESİYLE ALANADI FİYATLARI

TLD KAYIT TRANSFER YENİLEME
.com ₺99.99 TRY /1 Yıl ₺159.99 TRY /1 Yıl ₺129.99 TRY /1 Yıl
.net ₺109.99 TRY /1 Yıl ₺169.99 TRY /1 Yıl ₺139.99 TRY /1 Yıl
.org ₺99.99 TRY /1 Yıl ₺159.99 TRY /1 Yıl ₺129.99 TRY /1 Yıl
.com.tr ₺99.99 TRY /1 Yıl ₺149.99 TRY /1 Yıl ₺129.99 TRY /1 Yıl
.info ₺89.99 TRY /1 Yıl ₺149.99 TRY /1 Yıl ₺119.99 TRY /1 Yıl
.site ₺89.99 TRY /1 Yıl ₺149.99 TRY /1 Yıl ₺119.99 TRY /1 Yıl
.biz ₺89.99 TRY /1 Yıl ₺149.99 TRY /1 Yıl ₺119.99 TRY /1 Yıl
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Domainlerde Uygun Fiyatlar Domain Alma

Alan adı tescil etmek için yapacağınız şey çok basit. Bir domain adı girerek domain arama işlemi gerçekleştirmek. Aklınızda daha önceden belirlemiş olduğunuz domain isimleri varsa toplu olarak sorgulama işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Boş domainler sorgu sonuçlarında listelenecektir. Böylece tek tek sorgu işlemi yapmak yerine bir defada sonuçları görebilirsiniz. Almak istedikleriniz için 1-10 yıl süreyle alanadı kaydı yapabilirsiniz. Seçeceğiniz isim 3-63 karakter arasında bir uzunlukta olabilir. Site isminiz özel karakterler ve "-" hariç noktalama işaretleri içeremez. Ayrıca seçeceğiniz kelimelerin arasında boşluk bırakamazsınız.

Domainlerde Uygun Fiyatlar Domain Nedir?

Bir alan adının en sağında bulunan nokta işaretinden sonraki kısım, domain uzantısı olarak tanımlanır. Alan adları kendi arasında hiyerarşik bir yapılandırma içerisindedir. Bu hiyerarşik yapılandırmada alan adı uzantıları, hiyerarşinin tepe noktasını belirler. Örneğin; ziyaret ettiğiniz sitenin sonundaki “tr” uzantısı, üst seviye bir alan adıdır. Üst seviye alan adları internet dünyasında “TLD” kısaltması ile anılır. TLD kısaltması da, “top level domain” yani “üst seviye alan adı” anlamına gelir. Dünyada popüler olarak kullanılan üç domain uzantısı, com, net ve org uzantılarıdır. Ancak bazı kötü niyetli kişilerin domain piyasasını domine etme eğilimleri ve haksız rekabete sebep olmaları sonucunda; “Public-Root” isimli uluslararası bir domain federasyonu kurulmuş ve bugün kullanmamız mümkün olan yüzlerce domain uzantısı üretilmiştir.

ÇÖZÜM
ORTAKLARIMIZ